Dieťa špeciály
  • Dieťa špeciály

Dojčiatko & batoľa

3,60 €
S DPH

špeciál časopisu Dieťa

 Aj v roku 2018 redakcia časopisu Dieťa prináša dva samostatné špeciály Dojčiatko & batoľa – od pôrodu do 3 rokov, v ktorých zameriava pozornosť na príchod malého človiečika na svet a na jeho prvé tri roky, ktoré sú kľúčové pre celý ďalší život dieťaťa.

Druh predplatného
Množstvo

Dojčiatko & batoľa

špeciál časopisu Dieťa

 Aj v roku 2018 redakcia časopisu Dieťa prináša špeciál Dojčiatko & batoľa – od pôrodu do 3 rokov. Zameriava v ňom pozornosť na tehotenstvo, príchod malého človiečika na svet a na prvé tri roky života, ktoré sú kľúčové pre celý ďalší život dieťaťa. Špeciál Dojčiatko & batoľa pomáha čitateľom dosiahnuť tú najlepšiu starostlivosť o dojčiatka a batoliatka a vyvarovať sa chýb z nevedomosti. Moderné trendy snúbiace sa s tradičným láskavým prístupom v opatere detí, objektívne informácie, odbornosť a pútavé spracovanie – to všetko nájdete v jedinečných a nadčasových špeciáloch Dojčiatko & batoľa.

 Cena špeciálu Dojčiatko & batoľa je rovnaká ako cena časopisu Dieťa, teda 1,80 eura. Spolu za 2 vydania špeciálu v roku 2018 zaplatíte len 3,60 eura.

1. vydanie špeciálu v roku 2018 vychádza 2. mája 2018 a 2. vydanie špeciálu vychádza 2. novembra 2018.

 Bližšie informácie o predplatnom – pani Heršlová 02/49 11 12 03, e-mail: herslova@lkpermanent.sk

 PODARUJTE ŠPECIÁL DOJČIATKO & BATOĽA

Ak máte záujem o predplatenie špeciálov Dojčiatko & batoľa ako darčeka, vyberte túto možnosť v objednávke a môžete si vytlačiť aj darčekový kupón.

 Viac informácií o obsahovej náplni špeciálu Dojčiatko & batoľa, aj časopisu Dieťa nájdete na rodinnom portáli www.dieta.sk ana fb stránke www.facebook.com/dieta.sk

 Redakcia praje všetkým čitateľom a predplatiteľom príjemné chvíle pri čítaní špeciálu Dojčiatko & batoľa.

Tabuľka dát

Periodicita :
2 vydania
Aktuálne číslo :
2 / 2018

Stiahnuť

Certifikát Dieťa špeciály

Darčekový certifikát Dieťa špeciály

Stiahnuť (2.13M)