DIEŤA
  • DIEŤA

Dieťa

10,80 €
S DPH

Dieťa – rodinný magazín

6 čísel časopisu (bez špeciálov) za 10,80 eura

Rodinný magazín Dieťa – plný rád odborníkov – lekárov, psychológov, psychoterapeutov, pedagógov, ale aj rodičovských skúseností, príbehov a pútavých reportáží.

Druh predplatného

Tlačený časopis Vám bude doručovaný do Vašej poštovej schránky.

Elektronický časopis si budete môcť čítať na našom portáli elektronicke.predplatne.sk. Počas trvania predplatného máte k dospozícii aj archív a po vypršani predplatného viete ešte 1 rok čítať vaše zaplatené čísla.

Množstvo

Darčekový certifikát

DIEŤA rodinný magazín + grátis špeciál DOJČIATKO & BATOĽA

6 čísel časopisu Dieťa + 1 špeciál Dojčiatko & batoľa za 10,80 eura

Rodinný magazín Dieťa – plný rád odborníkov – lekárov, psychológov, psychoterapeutov, pedagógov, ale aj rodičovských skúseností, príbehov a pútavých reportáží. V roku 2018 to je už 24 rokov, čo Dieťa napomáha riešiť drobné, ale aj závažné problémy, s ktorými sa stretáva každá rodina. Časopis Dieťa neprináša bulvárne informácie, ale informuje čitateľov objektívne a celkom otvorene aj o citlivých a neraz kontroverzných témach týkajúcich sa konvenčnej zdravotnej starostlivosti aj alternatívnej liečby, pôrodov, starostlivosti o deti, výživy, vzdelávania atď. Časopis Dieťa je pre rodiny i pre všetkých, ktorých zaujíma problematika starostlivosti o dieťa a rodinu, zdrojom hodnotných a rozsiahlych informácií, ktorým možno dôverovať.

 Dieťa v roku 2018

Časopis Dieťa vychádza s dvojmesačnou periodicitou + vyjdú dve vydania časopisu Dojčiatko & batoľa – špeciálu Dieťaťa.

 PREDPLAŤTE SI časopis DIEŤA A ZÍSKAJTE 1x DOJČIATKO & BATOĽA ZDARMA!

Ročné predplatné časopisu Dieťa v roku 2018 zahŕňa:

6 x dvojmesačné vydania Dieťaťa počnúc číslom 2 – 3/2018 (predchádza mu Dieťa 12/2017 – 1/2018, ktoré je v predaji do konca januára 2018 a ktoré si tiež môžete doobjednať cez www.dieta.sk), ďalej čísla   4 – 5, 6 – 7, 8 – 9, 10 – 11 a číslo 12/2018 – 1/2019. (Čísla predstavujú kalendárne mesiace, teda číslo 2 – 3 znamená dvojmesačník pre mesiace február a marec.)

+ ako bonus získate zdarma 1 vydanie špeciálu Dojčiatko & batoľa – od pôrodu do 3 rokov

Pri ročnom predplatnom zaplatíte iba za 6 dvojmesačných vydaní časopisu Dieťa a jedno čísla špeciálu Dojčiatko & batoľa získate zdarma.

Poštovné hradí redakcia.

 Bližšie informácie o predplatnom – pani Heršlová 02/49 11 12 03, e-mail: herslova@lkpermanent.sk

 Podarujte Dieťa

Ak máte záujem o predplatenie časopisu ako darčeka, vyberte túto možnosť v objednávke a môžete si vytlačiť aj darčekový kupón umiestnený tu na stránke.

 Viac informácií získate na rodinnom portáli www.dieta.sk a na fb stránke www.facebook.com/dieta.sk

 Redakcia praje všetkým čitateľom a predplatiteľom príjemné chvíle pri čítaní časopisu Dieťa i špeciálu Dojčiatko & batoľa.

Tabuľka dát

Periodicita :
6 vydaní
Aktuálne číslo :
2 / 2023

Stiahnuť

Certifikát DIEŤA

Darčekový certifikát DIEŤA

Stiahnuť (1.19M)