Neuro magazin
  • Neuro magazin

Neuro magazin

3,00 €
S DPH
Ľudský organizmus je neuveriteľne dokonale naprogramovaný komplexný systém, ktorý si však vyžaduje našu neustálu pozornosť a starostlivosť. Keď je človek zdravý, málokedy si uvedomuje, že to nie je stav trvalý a nemenný.
Druh predplatného

Tlačený časopis Vám bude doručovaný do Vašej poštovej schránky.

Elektronický časopis si budete môcť čítať na našom portáli elektronicke.predplatne.sk. Počas trvania predplatného máte k dospozícii aj archív a po vypršani predplatného viete ešte 1 rok čítať vaše zaplatené čísla.

Množstvo

Darčekový certifikát
V Neuro magazíne sa vám snažíme ukázať, že aj keď sa do cesty postaví prekážka v podobe ochorenia, dá sa s ňou popasovať. O všetkom, čo sa týka centrálnej nervovej sústavy, jej krehkosti, zraniteľnosti, chorôb s ňou súvisiacich vám povedia nielen skvelí neurológovia, neurochirurgovia, ale aj ľudia, ktorí si sami prešli peklom závažného ochorenia a denne nesú svoje bremeno choroby a jej následkov. A pretože vieme, že zdravie nie je len stav fyzický, s psychológmi a psychiatrami riešime aj duševné poruchy, závislosti, ale i to, ako si „zachovať zdravý rozum“, keď sa mu naše nervy vzpierajú. Keďže tieto ochorenia si väčšinou vyžadujú účasť a pomoc blízkych či priateľov, nezabúdame na dobré rady ani v tejto oblasti.

Chceme vám v súboji s vaším ochorením pomôcť, preto prinášame efektívne možnosti, ako si poradiť v každodennom živote s neurologickými či duševnými ťažkosťami, prípadne ako si ich nezopakovať alebo sa im úplne vyhnúť.
Vychádza 2 x ročne.

Tabuľka dát

Periodicita :
2 vydania
Aktuálne číslo :
1 / 2023

Stiahnuť

darčekový poukaz všeobecný

Neuro magazín - darčekový poukaz všeobecný

Stiahnuť (291.04k)

darčekový poukaz z lásky

Neuro magazín - darčekový poukaz z lásky

Stiahnuť (291.41k)

darčekový poukaz na narodeniny

Neuro magazín - darčekový poukaz na narodeniny

Stiahnuť (295.88k)

darčekový poukaz na Vianoce

Neuro magazín - darčekový poukaz na Vianoce

Stiahnuť (297.79k)