Port No. 21
  • Port No. 21

Port No. 21

5,00 €
S DPH

Pre informácie o časopise nás kontaktujte ne tel. čísle . 02 49111204 alebo na e-mail: dritomska@predplatne.sk

 

Časopis exkluzívneho formátu zameraný na fotografiu a vizuálne umenie.

Druh predplatného

Tlačený časopis Vám bude doručovaný do Vašej poštovej schránky.

Elektronický časopis si budete môcť čítať na našom portáli elektronicke.predplatne.sk. Počas trvania predplatného máte k dospozícii aj archív a po vypršani predplatného viete ešte 1 rok čítať vaše zaplatené čísla.

Množstvo

Darčekový certifikát
Port No. 21 je časopis exkluzívneho formátu zameraný na fotografiu a vizuálne umenie. Obsahuje obsiahle fotografické portfólio vybraného slovenského autora, selekciu z histórie so zameraním na prevratných tvorcov zo svetovej scény, recenzie, predstavovanie zahraničných umeleckých škôl, ale aj veľa ďalších zaujímavých článkov.

Tento časopis je jediný na Slovensku s takýmto zameraním. Dôraz kladieme ako na kvalitu článkov, ktoré čitateľovi ponúkajú zaujímavé informácie, tak aj na vizuálnu stránku časopisu. Jeho veľký formát (B3) je podmienený snahou o jedinečnú prezentáciu fotografií v rozmere, ktorý podporuje výpovednú hodnotu zobrazovaného a neodsúva fotografiu do úzadia. Okrem toho, že čitateľovi ponúkame prierez fotografickou scénou, nebránime sa ani ostatným druhom výtvarného umenia (ako je maľba, grafika, šperk atď.), ktoré časopis ozvláštňujú a posúvajú za hranice „obyčajného" fotografického časopisu.

Port No.21 vychádza v slovensko-anglickej mutácii štyrikrát do roka.

Tabuľka dát

Periodicita :
4 vydania
Aktuálne číslo :
1 / 2016

Stiahnuť

Všeobecný darčekový certifikát

Všeobecný darčekový certifikát

Stiahnuť (65.82k)