F.O.O.D
  • F.O.O.D

F.O.O.D

27,00 €
S DPH

Časopis plný receptov. F.O.O.D, mesačník zameraný na informácie z oblasti kulinárstvo a gastronómie, sa teraz stáva praktickým sprievodcom pre každého, kto rád varí s nápadom, jednoducho, rýchlo a z čerstvých surovín.

Časopis vychádza v českom jazyku . 

Druh predplatného
Typ

Tlačený časopis Vám bude doručovaný do Vašej poštovej schránky.

Elektronický časopis si budete môcť čítať na našom portáli elektronicke.predplatne.sk. Počas trvania predplatného máte k dospozícii aj archív a po vypršani predplatného viete ešte 1 rok čítať vaše zaplatené čísla.

Množstvo

Darčekový certifikát

Časopis plný receptov. F.O.O.D, mesačník zameraný na informácie z oblasti kulinárstvo a gastronómie, sa teraz stáva praktickým sprievodcom pre každého, kto rád varí s nápadom, jednoducho, rýchlo a z čerstvých surovín. Časopis F.O.O.D. ponúka viac receptov z ľahko dostupných ingrediencií, nezabúda na tradičnú českú kuchyňu a názorné postupy na prípravu zložitejších receptov. Vezme vás do rôznych kútov sveta a objavíte s nim kúzlo a vôňu cudzokrajných receptov. Ku kľúčovým témam časopisu patrí rubriky F.O.O.D. SEZONA nabitá jednoduchým, rýchlym varením zo sezónnych a lokálne dostupných surovín, F.O.O.D. DOMA orientujúca sa na varenie pre celú rodinu i priatelia a varenie s deťmi. V rubrike F.O.O.D. AKO NA TO sa naučíte pripravovať zložitejšie pokrmy v škole varenia a F.O.O.D. Bedekre bude vašim sprievodcom po svetových kuchyniach a prinesie inšpiráciu pre výber reštaurácií a nápojov. To všetko len za 29 Sk

 

Tabuľka dát

Periodicita :
12 vydaní
Aktuálne číslo :
9 / 2022

Stiahnuť

Všeobecný darčekový certifikát

Všeobecný darčekový certifikát

Stiahnuť (65.82k)