Malý Zajačik
  • Malý Zajačik

Malý Zajačik

36,96 €
S DPH

Zajačik je napínavý časopis pre deti od 3 do 4 rokov. Spolu so Zajačikom si deti vybudujú si logické a kreatívne myslenie a načia sa ako písať a vyriešiť problémy. To najlepšie na tom ale je, že im s tým budú pomáhať rodičia.

Vychádza 11 x do roka

Druh predplatného
Typ

Tlačený časopis Vám bude doručovaný do Vašej poštovej schránky.

Elektronický časopis si budete môcť čítať na našom portáli elektronicke.predplatne.sk. Počas trvania predplatného máte k dospozícii aj archív a po vypršani predplatného viete ešte 1 rok čítať vaše zaplatené čísla.

Množstvo

Darčekový certifikát

Najdôležitejšia hodnota podporovaná našim časopisom Zajačik je rodina. Zajačik aktívne angažuje rodičov pri vypracovávaní úloh. Deťom to ukáže, že kreatívnosť je zábava a to, čo urobia bude vždy chválené rodičmi. Takýmto spôsobom budú deti podporované vo svojom vývoji ešte viac. Deti sa nebudú bať robiť chyby, pretože budú vedieť, že ich rodičia budú stát vždy pri nich. Zajačikov úspech neleží len na hodnotách, ale aj na zručnostiach, ktoré deti učí. Pomáha deťom vybudovať si pozornosť a koordináciu ruka-oko. Cvičenia v časopise trénujú detské ručičky a ich pohyby. Časopis takisto pomáha posilniť detské vedomosti, vďaka tomu, že cvičenia vypĺňajú doma po boku sovjich rodičov, kde sa cítia najviac pohodlne. S pomocou Zajačika deti nadobúdajú schopnosť organizovať si svoj čas, pretože si vyhradia dobu, kedy si vypracovávajú úlohy v časopise spolu s rodičmi. Väčšina časopisov sa sústredí na precvičovanie mysle alebo fyzických schopností. No, Zajačik netrénuje len detskú silu, ale precvičuje aj oči. Spolu so Zajačikom sa deti naučia ako rozpoznávať čísla a farby. Špeciálne vymyslené cvičenia učia deti ako si budovať svoje schopnosti aj pomocou strihania papiera. A okrem nadobudnutia potrebných schopností pre materskú školu, sa deti naučia o svete okolo nich.

 

 

Tabuľka dát

Periodicita :
12 vydaní
Aktuálne číslo :
4 / 2023

Stiahnuť

darčekový poukaz všeobecný

Malý Zajačik - darčekový poukaz všeobecný

Stiahnuť (290.13k)

darčekový poukaz z lásky

Malý Zajačik - darčekový poukaz z lásky

Stiahnuť (290.5k)

darčekový poukaz na narodeniny

Malý Zajačik - darčekový poukaz na narodeniny

Stiahnuť (294.97k)

darčekový poukaz na Vianoce

Malý Zajačik - darčekový poukaz na Vianoce

Stiahnuť (296.87k)